logo
25 Ağustos 2019 Pazar 11:49:37
diğer
11:30Rus U11 - Serebryanie Akuli U11Canlı
futbol
11:30FC ŠTK 1914 Šamorín - Partizán BardejovCanlı
futbol
11:30Angkor Tiger - Naga WorldCanlı
futbol
11:30Electricite du Cambodge - Police CommissariatCanlı
basketbol
11:30Litvanya - AngolaCanlı
futbol
11:25Manchester United team - Arsenal teamCanlı
futbol
11:15Petrin Plzen - Tatran SedlcanyCanlı
futbol
11:15Viktoria Zizkov - FK VarnsdorfCanlı
futbol
11:15FK Admira Prague - FC Viktoria Plzeň IICanlı
futbol
11:15Chlumec NC - Bohemians 1905 IICanlı
futbol
11:15Austria Klagenfurt - Blau-Weiß LinzCanlı
futbol
11:15Clairvaux FC - Brisbane AthleticCanlı
diğer
11:05Dmitrov U16 - Spartak Moscow U16Canlı
diğer
11:00Kunlun Red Star - HC Sibir NovosibirskCanlı
futbol
11:00Taicheng Lions - NtusCanlı
futbol
11:00Highlands Park II - Polokwane City F.C. IICanlı
futbol
11:00Kalteng Putra FC - Bhayangkara UnitedCanlı
futbol
11:00Brisbane Olympic United SSC - Brisbane Roar FC U21Canlı
futbol
11:00Xian Daxing Chongde - Shenyang UrbanCanlı
futbol
11:00Hangzhou Greentown U14 - Astana U14Canlı
futbol
11:00Persibo Bojonegoro - Nganjuk LadangCanlı
basketbol
11:00Thai General Equipment - Nakhon Phantom Mad GoatCanlı
basketbol
11:00Knight Fury - FirehorseCanlı
tenis
11:00Andrea Collarini - Carlos TabernerCanlı
diğer
10:50İsveç (Amatörler) - Kanada (Amatörler)Canlı
diğer
10:45Avangard Omsk - Torpedo Nizhny NovgorodCanlı
diğer
10:30Çek Cumhuriyeti U20 - İsveç U20Canlı
tenis
10:20Pavel Leushkin - Sergey ProshinCanlı
futbol
10:00SKA-Khabarovsk - FC Torpedo ArmavirCanlı
basketbol
10:00Türkiye - VenezuelaCanlı
diğer
12:00Prince Finance - Sensei
diğer
12:00NCBA Wildcats - Emilio Aguinaldo College Generals
diğer
12:00Tokyo Yakult Swallows - Hanshin Tigers
diğer
12:00Beyaz Rusya U19 - Küba U19
diğer
12:00Lotte Giants - NC Dinos
diğer
12:00AlmanyaU19 - Meksika U19
futbol
12:00F.C. Gifu - Kashiwa Reysol
futbol
12:00Extremadura II - AD Llerenense
futbol
12:00Vientiane Capital - Lao Police Club II
futbol
12:00Master 7 II - BEARS LAO
futbol
12:00Young Elephants II - Lao Army II
futbol
12:00SCF Minerva - Lorca Deportiva
futbol
12:00Internacional de Madrid - Celta De Vigo II
futbol
12:00FC Schalke 04 U19 - Bayer 04 Leverkusen U19
futbol
12:00SV Werder Bremen U19 - Hertha BSC U19
futbol
12:001. FC Union Berlin U19 - Holstein Kiel U19
futbol
12:00TSG 1899 Hoffenheim U19 - FC Bayern Munich U19
futbol
12:00VfL Bochum U19 - Wuppertaler SV U19
futbol
12:00Borussia Dortmund U19 - Arminia Bielefeld U19
futbol
12:00Fortuna Düsseldorf U19 - Borussia Mönchengladbach U19
futbol
12:00Alemannia Aachen U19 - 1 FC Cologne U19
futbol
12:00Rot-Weiß Oberhausen U19 - MSV Duisburg U19
futbol
12:00Yadanarbon U21 - Sagaing United U21
futbol
12:00Hantharwady United U21 - Zwekapin United U21
futbol
12:00AS Saint-Étienne U19 - Colomiers U19
futbol
12:00Fico Tay Ninh - TDCS Dong Thap F.C.
futbol
12:00MOL Vidi II - Érdi VSE
futbol
12:00Pogoń Szczecin II - Swit Skolwin
futbol
12:00Puskás Akadémia II - Mosonmagyarovari TE
futbol
12:00Reipas Lahti U20 - Ilves Tampere U20
futbol
12:00Elche CF Ilicitano - Atzeneta
futbol
12:00NK Trnje - NK Zagorec Krapina
futbol
12:00Napredak U19 - OFK Belgrade U19
futbol
12:00Binh Dinh F.C. - XSKT Can Tho F.C.
tenis
12:00Lucas Poullain - Antoine Escoffier
tenis
12:00Oscar Jose Gutierrez - Orlando Luz
tenis
12:00Vaclav Safranek - Diego Hidalgo
tenis
12:00Juan Manuel Cerundolo - Patrik Niklas-Salminen
futbol
12:15CD Santurtzi - CD Lagun Onak
diğer
12:30Tp Ho Chi Minh U20 - Sanest Khanh Hoa U20
futbol
12:30Coria CF - CD Rota
futbol
12:30San Juan de Mozarrifar - S. D. Tarazona
futbol
12:30Córdoba CF II - UD Los Barrios
futbol
12:30Real Betis II - CD San Roque de Lepe
futbol
12:30CF Trival Valderas - San Fernando de Henares
futbol
12:30CF San Rafael - Santa Catalina Atletico
futbol
12:30Real Zaragoza II - CD Binéfar
futbol
12:30RSD Alcalá - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
futbol
12:30East Bengal F.C. - BSS
futbol
12:30SAD Villaverde San Andres - CD El Alamo
tenis
12:30Andrej Martin - Dmitry Popko
tenis
12:30Cagla Buyukakcay - Katharina Gerlach
futbol
12:45Avondale United - Carrigaline United
futbol
12:45CD Siete Villas - Racing de Santander II
tenis
12:45Brkic/Pavic - Vavassori/Margaroli
futbol
13:00Lyngby Boldklub - Randers FC
futbol
13:00Ardmore Rovers - Hartstown Huntstown
futbol
13:00Ehime F.C. - Omiya Ardija
futbol
13:00Fagiano Okayama - F.C. Machida Zelvia
futbol
13:00Jeju United FC - FC Seoul
futbol
13:00Pohang Steelers - Incheon United F.C.
futbol
13:00Kilnamanagh - Leixlip United
futbol
13:00Hoang Anh Gia Lai F.C. - SHB Da Nang F.C.
futbol
13:00Song Lam Nghe An F.C. - Ho Chi Minh City F.C.
futbol
13:00CD Vallobin - SD Navarro
futbol
13:00Atlético de Pinto - Rayo Vallecano II
futbol
13:00Kaizer Chiefs II - Mamelodi Sundowns F.C. II
futbol
13:00Sevilla FC III - CD Pozoblanco
futbol
13:00CP Olivenza - CD Diocesano
futbol
13:00Berceo - Casalarreina CF
futbol
13:00SD Ejea - Orihuela CF
futbol
13:00UD San Sebastián de los Reyes - Racing de Ferrol
futbol
13:00Deportivo Alavés B - UD Logroñés
futbol
13:00Lealtad - SD Lenense
futbol
13:00DAV Santa Ana - AD Parla
futbol
13:00SCR Peña Deportiva - Real Oviedo II
futbol
13:00UP Langreo - CD Atlético Baleares
futbol
13:00Las Rosas - Real Madrid C.F. II
futbol
13:00CP Cacereño - Aceuchal
futbol
13:00RCD Espanyol II - Andorra CF
futbol
13:00UD Melilla - Getafe CF II
futbol
13:00Norild - Ready
futbol
13:00FC Augsburg U19 - Ingolstadt 04 U19
futbol
13:001. FC Magdeburg U19 - FC St. Pauli U19
futbol
13:00Hannover 96 U19 - RB Leipzig U19
futbol
13:00Oliveira do Hospital - Praiense
futbol
13:00Ballerup-Skovlunde Fodbold - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
13:00Bluebell United F.C. - Cherry Orchard
futbol
13:00Firhouse Clover - Glebe North FutbolClub
futbol
13:00Śląsk Wrocław II - Zagłębie II Lubin
futbol
13:00Legia Warsaw II - Unia Skierniewice
futbol
13:00Bangor GG - Newbridge Town
futbol
13:00C.D. Mostoles - AD Torrejón CF
futbol
13:00Gil Vicente F.C. U19 - F.C. Porto U19
futbol
13:00AmaZulu II - Bloemfontein Celtic II
basketbol
13:00Saigon Heat - Ho Chi Minh City Wings
basketbol
13:00Westports Malaysia Dragons - Perak Wilma
futbol
13:15RKC Waalwijk - ADO Den Haag
futbol
13:15S.C. Farense - F.C. Porto II
futbol
13:30CE Felanitx - SD Portmany
futbol
14:00Swansea City - Birmingham City
futbol
14:00IK Frej Taby - Degerfors IF
futbol
14:00SV Waldhof Mannheim - MSV Duisburg
futbol
14:00FC Chertanovo Moskova - FC Tom Tomsk
futbol
14:00Ratchaburi F.C. - Chai Nat
futbol
14:00SCG Muangthong United FC - Suphanburi F.C.
futbol
14:00UD Las Palmas II - UD Ibiza
futbol
14:00FC Energie Cottbus U19 - Dynamo Dresden U19
futbol
14:00SC Preußen Münster U19 - FC Viktoria Köln U19
futbol
14:00Busan IPark - FC Anyang
futbol
14:00Eintracht Frankfurt U19 - VfB Stuttgart U19
futbol
14:00Persela Lamongan - PS TIRA
futbol
14:00Bali United U20 - Persebaya Surabaya U20
futbol
14:00Udon Thani F.C. - Siam Navy
futbol
14:001. FC Kaiserslautern U19 - SC Freiburg U19
futbol
14:00Atlantis U20 - SJK U20
futbol
14:00FC İrtiş Omsk - FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
futbol
14:00Atletico Tacoronte - Tamaraceite
futbol
14:00Thai Honda F.C. - Bangkok Glass
futbol
14:00Marino - Buzanada
futbol
14:00Trang - Royal Thai Army
futbol
14:00Ranong F.C. - Nakhon Si United
futbol
14:00Tayvan Power Company - Ming Chuan University FC
futbol
14:00Ümraniyespor U19 - Gazisehir Gaziantep U19
futbol
14:00Swansea - Birmingham (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
14:00PEA - Mono Warriors
basketbol
14:00Blades - World Hope
tenis
14:00Ilgar Akchurin - Svyatoslav Knyazev
futbol
14:05Górnik Łęczna - GKS Katowice
futbol
14:15St. Mirren - Rangers
futbol
14:15AD Unión Adarve - CF Pozuelo de Alarcón
futbol
14:301. FC Nuremberg - VfL Osnabrück
futbol
14:301. FC Heidenheim - SV Sandhausen
futbol
14:30Karlsruher SC - Hamburger SV
futbol
14:30FC Dynamo Barnaul - Yer: Novosibirsk
futbol
14:30Syrianska IF Kerburan - Vaksala SK
basketbol
14:30Çin - Dominik Cumhuriyeti
basketbol
14:30Senegal - Porto Riko
basketbol
14:30Yeni Zelanda - Sırbistan
futbol
14:45Hvidovre IF - Roskilde
diğer
15:00Arjantin U19 - Japonya U19
diğer
15:00Kolombiya U19 - Bulgaristan U19
futbol
15:00Esbjerg fB - Silkeborg IF
futbol
15:00SpVgg Unterhaching - Hallescher FC
futbol
15:00HB Køge - Fremad Amager
futbol
15:00FC Fredericia - Kolding IF
futbol
15:00Ringkøbing - Vejgaard Boldspilklub
futbol
15:00Chiangmai FC - Nakhon Ratchasima F.C.
futbol
15:00Chonburi F.C. - Chiangrai United F.C.
futbol
15:00Niendorfer TSV - SC Concordia von 1907
futbol
15:00SV Rugenbergen - SC Victoria Hamburg
futbol
15:00SV Todesfelde - TSV Kropp
futbol
15:00Lok Stendal - Ludwigsfelder FC
futbol
15:00FC Strausberg - F.C. Hertha 03 Zehlendorf
futbol
15:00FSV Wacker 90 Nordhausen II - TV Askania Bernburg
futbol
15:00Bergnäsets AIK - Gimonas Umea
futbol
15:00Lulea SK - Morön BK
futbol
15:00Notvikens IK - Kiruna FF
futbol
15:00Umea Akademi - Anundsjö IF
futbol
15:00FK Dainava Alytus - Pakruojis
futbol
15:00Rynninge IK - Vasalunds IF
futbol
15:00Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond
futbol
15:00FSV Martinroda - FC Einheit Rudolstadt
futbol
15:00TSV Buchholz 08 - USC Paloma Hamburg
futbol
15:00Soccer Club Kuopio Futis-98 - FC Vaajakoski
futbol
15:00SC Tasmania Berlin - Greifswalder SV 04
futbol
15:00Altonaer FC von 1893 - SV Havelse
futbol
15:001. FSV Mainz 05 II - TSG 1899 Hoffenheim II
futbol
15:00SC Freiburg II - TSV Steinbach
futbol
15:00Leningradets - FC Murom
futbol
15:00Khon Kaen United - Kamphaeng Phet
futbol
15:00Samut Sakhon F.C. - KhonKaen FC
futbol
15:00Raasiku FC Joker 1993 - Flora Tallinn U19
futbol
15:00Lampang - Sisaket F.C.
futbol
15:00FSV 63 Luckenwalde - International Leipzig
futbol
15:00Trabzonspor U19 - Yeni Malatyaspor U19
futbol
15:00Mekelle Kenema - Cano Sport
futbol
15:00Dnipro-1 U21 - Lviv U21
basketbol
15:00Mackenzie - Laranja Mecanica
basketbol
15:00Green Eagles - Lusaka Looters
tenis
15:00Benjamin Bonzi - Daniel Masur
tenis
15:00Peter Heller - Louis Wessels
futbol
15:30FC Utrecht - VVV-Venlo
futbol
15:30Teutonia 05 Ottensen - Bramfelder
futbol
15:30FC Universitatea Cluj - FC Gloria Buzău
futbol
15:45Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
futbol
16:00A.F.C. Bournemouth - Manchester City
futbol
16:00IFK Norrköping - Helsingborgs IF
futbol
16:00AFC Eskilstuna - BK Häcken
futbol
16:00Östersunds FK - AIK Fotboll
futbol
16:00AS Monaco FC - FC Nîmes Olympique
futbol
16:00Mjällby AIF - Dalkurd FF
futbol
16:00Östers IF - Örgryte IS
futbol
16:00Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
16:00Górnik Zabrze - Korona Kielce
futbol
16:00FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Krasnodar II
futbol
16:00Astana - FC Taraz
futbol
16:00Kaysar - Jetısu FK
futbol
16:00Baroka F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
16:00Stellenbosch - Maritzburg United F.C.
futbol
16:00F.C. Pro Vercelli 1892 - U.S. Pianese A.S.D
futbol
16:00A.C. Siena - Olbia Calcio
futbol
16:00U.S. Pistoiese - U.C. AlbinoLeffe
futbol
16:00JDR Stars - Real Kings
futbol
16:00Vejle Boldklub - Skive IK
futbol
16:00Viborg FF - Nykøbing FC
futbol
16:00A.S. Avellino 1912 - Calcio Catania
futbol
16:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - Piacenza Calcio 1919
futbol
16:00Vis Pesaro - F.C. Südtirol
futbol
16:00Carpi F.C. 1909 - A.C. Cesena
futbol
16:00Mbombela United - Ajax Cape Town F.C.
futbol
16:00HamKam - Notodden FK
futbol
16:00FC Hürth - FC Hennef 05
futbol
16:00Rot-Weiss Walldorf - VfB Ginsheim
futbol
16:001. FC Bocholt - SpVg Schonnebeck
futbol
16:00FC Kray - SSVg Velbert
futbol
16:00SpVgg 04 Ratingen - SC Union Nettetal
futbol
16:00Velbert - SV Straelen
futbol
16:00Schwarz-Weiß Essen - Niederwenigern
futbol
16:00Meerbusch - Sportfreunde Baumberg
futbol
16:00VfB 03 Hilden - 1. FC Kleve
futbol
16:00Union Tornesch - Hamm United
futbol
16:00FC Eintracht Northeim - Kickers Emden
futbol
16:00Heeslinger - MTV Wolfenbuttel
futbol
16:00TB Uphusen - HSC BW Schwalbe Tundern
futbol
16:00TuS Bersenbruck - Eintracht Celle
futbol
16:00SV Preussen 09 Reinfeld - TSV Bordesholm
futbol
16:00Hammer SpVg - TuS Ennepetal
futbol
16:00Rot Weiss Ahlen - SV Westfalia Rhynern
futbol
16:00RSV Meinerzhagen - SC Wiedenbrück 2000
futbol
16:00SV Schermbeck - Preussen Munster II
futbol
16:00TuS Erndtebrück - 1. Kaan-Marienborn
futbol
16:00Örebro Syrianska IF - Vänersborgs IF
futbol
16:00Trollhattans BoIS - Skoftebyns IF
futbol
16:00Monaco U19 - Istres U19
futbol
16:00Paris Saint-Germain F.C. U19 - Feignies U19
futbol
16:00Grobina - Super Nova
futbol
16:00NFK Minsk - FC Lida
futbol
16:00Gor Mahia F.C. - Aigle Noir
futbol
16:00Dynamos F.C. - Chicken Inn F.C.
futbol
16:00Highlanders F.C. - Harare City F.C.
futbol
16:00FT Braunschweig - SC Spelle-Venhaus
futbol
16:00SV 07 Elversberg II - Dudenhofen
futbol
16:00Sportfreunde Siegen - FC Eintracht Rheine
futbol
16:00Paderborn 07 II - FC Gütersloh 2000
futbol
16:00TSG Sprockhövel - ASC 09 Dortmund
futbol
16:00Nomme United - JK Nõmme Kalju II
futbol
16:00CD Costa do Sol - Liga Muculmana
futbol
16:00Shirak F.C. - FC Pyunik
futbol
16:00FK Jelgava - BFC Daugavpils
futbol
16:00UiTM FC - Petaling Jaya City
futbol
16:00Longford Town U19 - St Patrick's Athletic U19
futbol
16:00Shamrock Rovers U19 - Waterford United U19
futbol
16:00Crumlin United F.C. - Lucan United
futbol
16:00Stabaek II (Bekkestua) - SK Herd
futbol
16:00Akropolis IF - IF Sylvia Norrköping
futbol
16:00Assyriska Turabdin IK - Oskarshamns AIK
futbol
16:00FC Gagra - Shevardeni-1906 Tbilisi
futbol
16:00Eckernförder SV - PSV Union Neumünster
futbol
16:00Borussia Hildesheim - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
16:00Borussia Freialdenhoven - DJK Blau-Weiss Friesdorf
futbol
16:00TuRU Düsseldorf - Cronenberger SC
futbol
16:00Valenciennes U19 - Le Havre U19
futbol
16:00Evreux 27 U19 - Lille U19
futbol
16:00HSC Hannover - SV Werder Bremen II
futbol
16:00Lüneburger SK Hansa - SSV Jeddeloh
futbol
16:00Amiens SC U19 - Orléans U19
futbol
16:00Alta IF - Asker Fotball
futbol
16:00FK Senja - Oppsal IF
futbol
16:00Clube Desportivo Cerveira - Camara de Lobos
futbol
16:00BSC Hastedt - SV Hemelingen
futbol
16:00KF Fjardabyggd - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
16:00Fernandopolis Futebol Clube - Guarulhos SP
futbol
16:00Evesham United F.C. - Harefield United
futbol
16:00Flamengo SP - Sociedade Esportiva Itapirense
futbol
16:00Associação Atlética Francana - Catanduva
futbol
16:00Vendée Poiré sur Vie FutbolU19 - Metz U19
futbol
16:00Toulon, 19 yaş altı - Montpellier HSC U19
futbol
16:00US TORCY Val Maubuee U19 - Dijon FCO U19
futbol
16:00Sligo Rovers U19 - Dundalk U19
futbol
16:00Radunia Stezyca - KP Chemik Police
futbol
16:00Montceau Bourgogne U19 - Strasbourg U19
futbol
16:00Nantes U19 - Stade Lavallois U19
futbol
16:00Chamois Niortais F.C. U19 - Angers U19
futbol
16:00FC Alania Vladikavkaz - FC Volgar Astrakhan
futbol
16:00FC Anzhi Makhachkala - FC Druzhba Maykop
futbol
16:00FC turs U19 - Châteauroux U19
futbol
16:00Jazz U20 - TPV U20
futbol
16:00Desportivo Brasil U20 - Guarani SP U20
futbol
16:00FC Linense U20 - Sao Paulo U20
futbol
16:00Pau II - US Chauvigny
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
16:00Falcons Uganda - Pemba Warriors
basketbol
16:00Umoja - Equity Bank
tenis
16:00Mathieu Perchicot - Dan Added
futbol
16:15Siegburger SV 04 - Spvg Wesseling-Urfeld 19/46 e.V.
futbol
16:15SC Westfalia Herne - Holzwickeder
futbol
16:15SpVg Frechen 20 - Wegberg-Beeck
diğer
16:30The Cong U20 - Trang An Ninh Binh U20
diğer
16:301.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - Eintracht Frankfurt
futbol
16:30PFC CSKA Moskova - Akhmat
futbol
16:30Verona - Kilbarrack United FC
futbol
16:30SFl Bremerhaven - FC Union 60 Bremen
futbol
16:30Fortuna Koln II - Vichttal
futbol
16:30Badak Lampung - Persib Bandung
futbol
16:30Wayside Celtic - St. Mochta's FC
futbol
16:30SV Deutz 05 - Pesch 1956
futbol
16:30FC Ararat Tallinn - Jogeva Wolves
futbol
16:30Sokol Hostoun - FK TJ Štěchovice
tenis
16:30Sinja Kraus - Cristina-Andreea Mitu
futbol
16:45Torpedo-BelAZ Zhodino - FC Gorodeya
diğer
17:00Sao Jose U19 - Renata U19
diğer
17:00Nijerya - Yeşil Burun Adaları
futbol
17:00SønderjyskE - FC Midtjylland
futbol
17:00Celtic - Heart of Midlothian F.C.
futbol
17:00FC Karpaty Lviv - Zorya Luhansk
futbol
17:00FC Thun - Servette FC
futbol
17:00FC St. Gallen - FC Lugano
futbol
17:00FC Sion - FC Luzern
futbol
17:00FC Shinnik Yaroslavl - FC Khimki
futbol
17:00FC Mordovia Saransk - FC Nizhniy Novgorod
futbol
17:00FC Kayrat - Okjetpes SK
futbol
17:00Aktöbe - FC İrtiş Pavlodar
futbol
17:00NK Triglav Kranj - NK Celje
futbol
17:00Warta Poznań - GKS Jastrzębie
futbol
17:00KS Skra Czestochowa - Widzew Łódź
futbol
17:00América Futebol Clube Minas Gerais - Guarani
futbol
17:00Godoy Cruz Antonio Tomba - Estudiantes de La Plata
futbol
17:00FC Chiasso - FC Vaduz
futbol
17:00Osterakers - IK Franke
futbol
17:00Rebecquoise - RFC Tilleur
futbol
17:00SSV Jahn Regensburg II - FC Ismaning
futbol
17:00TSV 1860 München II - Deisenhofen
futbol
17:00Tartu JK Welco Elekter II - Pohja-Tallinna JK Volta II
futbol
17:00Viimsi MRJK - JK Vändra Vaprus
futbol
17:00Jeunesse Esch - FC Victoria Rosport
futbol
17:00FK Arendal - Egersunds IK
futbol
17:00Moss FK - IL Hødd
futbol
17:00Brattvåg IL - Kvik Halden FK
futbol
17:00Havnar Bóltfelag - Víkingur Gøta
futbol
17:00Błękitni Stargard Szczeciński - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
17:00Landskrona BoIS - IFK Värnamo
futbol
17:00IK Oddevold - Torns IF
futbol
17:00Team TG - Sandvikens IF
futbol
17:00BK Karlstad - Linköping City FC
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor
futbol
17:00A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano - US Breno
futbol
17:00KFС Duffel - Royal Knokke
futbol
17:00GD Fontinhas - UD Leiria
futbol
17:00Cray Wanderers F.C. - Hythe Town F.C.
futbol
17:00K.S.K. Ronse - KOSC Wijgmaal
futbol
17:00R. Cappellen F.C. - K.F.C. Vigor Wuitens Hamme
futbol
17:00Romania Wolves - Ware F.C.
futbol
17:00Cittanovese - ASD Corigliano Calabro
futbol
17:00Trans Narva II - FC Ajax Lasnamäe
futbol
17:00Sportivo Dock Sud - Asociación Deportiva Berazategui
futbol
17:00UMF Selfoss - UMF Leiknir Faskrudsfjordur
futbol
17:00A.S.D. Calcio Chieri 1955 - A.C. Bra
futbol
17:00C.D. Guadalajara U20 - Club Necaxa U20
futbol
17:00Deportivo Toluca F.C. U20 - FC Tijuana U20
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Pelikan Łowicz
futbol
17:00Sociedade Esportiva Palmeiras U20 - Cruzeiro Esporte Clube U20
futbol
17:00SC Internacional II - Novo Hamburgo RS
futbol
17:00MFK Zarnovica - Filakovo
futbol
17:00SK Pramen Kovacova - TJ Baník Kalinovo
futbol
17:00ŠKM Liptovský Hrádok - TJ Jednota Banova
futbol
17:00FC Biolog-Novokubansk Progress - Inter Cherkessk
futbol
17:00S.E.R. Caxias do Sul - Gremio Porto Alegrense II
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:00Hawks - Unza Pacers
basketbol
17:00Sao Jose - Rio Claro
tenis
17:00Gonzalo Villanueva - Joao Lucas Reis Da Silva
tenis
17:00Fernanda Brito - Anna Morgina
futbol
17:30FK Mladá Boleslav - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
17:30Viktoria Plzen - SFC Opava
futbol
17:30U.S. Catanzaro 1929 - Teramo
futbol
17:30Virtus Francavilla - Reggina Calcio
futbol
17:30US Triestina Calcio - A.S. Gubbio 1910
futbol
17:30Spartak Velka Bites - FC Slovan Havlíčkův Brod
futbol
17:30FC Kozlovice - Skastice
futbol
17:30Espoo U20 - VJS Vantaa U20
futbol
17:45PEC Zwolle - Sparta Rotterdam
futbol
17:45Sabah Bakü - Keshla
futbol
18:00Deportivo Alavés - RCD Espanyol
futbol
18:00RCD Mallorca - Real Sociedad
futbol
18:00FC Dunav Ruse - PFC CSKA Sofia
futbol
18:00FC Viitorul Constanța - FC Voluntari
futbol
18:00RC Strasbourg - Stade Rennais F.C.
futbol
18:00Sturm Graz - WSG Swarovski Wattens
futbol
18:00TSV Hartberg - Austriya Wien
futbol
18:00C.S. Marítimo - C.D. Tondela
futbol
18:00Red Bull Salzburg - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
18:00FC Graffin Vlašim - FK Ústí nad Labem
futbol
18:00C.D. Santa Clara - Belenenses SAD
futbol
18:00FC Fakel Voronezh - FC Avangard Kursk
futbol
18:00FC Torpedo Moskova - FC Yenisey Krasnoyarsk
futbol
18:00Sandecja Nowy Sącz - GKS Belchatow
futbol
18:00Nacional da Madeira - C.D. Mafra
futbol
18:00Enyimba International F.C. - Rahimo
futbol
18:00DJK Ammerthal - SpVgg Ansbach
futbol
18:00IK Gauthiod - IFC Amal
futbol
18:00Vargarda IK - Lidköpings
futbol
18:00Atlético Petróleos Luanda - Matlama
futbol
18:00Zarkovo - FK radnicki Pirot
futbol
18:00Zlatibor - Kabel Novi Sad
futbol
18:00Asante Kotoko SC - Kano Pillars F.C.
futbol
18:00FC Dinamo-Auto Tiraspol - CSF Speranţa Nisporeni
futbol
18:00FK Mornar - Otrant
futbol
18:00Codru Lozova - CS Petrocub
futbol
18:00FK Palanga - FK Atlantas Klaipėda
futbol
18:00Yerevan - Ararat - Ermenistan
futbol
18:00Spartaks Jurmala - Riga
futbol
18:00Wolfsberger AC II - Union Gurten
futbol
18:00FK Shkëndija - FK Makedonija Gjorče Petrov
futbol
18:00Struga Trim & Lum - FK Sileks
futbol
18:00FK Shkupi - FK Renova
futbol
18:00Academy Pandev - FK Borec
futbol
18:00KS Legionovia Legionowo - KS Polkowice
futbol
18:00Fredrikstad FK - Levanger FK
futbol
18:00Ullensaker / Kisa IL II - Bodo-Glimt II
futbol
18:00Uniao Madeira - Merelinense
futbol
18:00Vitoria Guimarães SC II - C.S. Marítimo II
futbol
18:00SK Sokol Brozany - Dukla Prague II
futbol
18:00NK Krka - NK Krško
futbol
18:00TJ Sokol Zápy - Zbuzany 1953
futbol
18:00Dalvik Reynir - Kári Akranes
futbol
18:00Taranto F.C. - Team Altamura
futbol
18:00NK Brda - NK Bilje
futbol
18:00Lidingö U19 - FC Djursholm U19
futbol
18:00Liga Deportiva Universitaria de Loja - Club Deportivo Santa Rita
futbol
18:00FC Chernomorets Novorossiysk - FC Krasnodar III
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
18:00ASP Municipal - Liga da Justica
basketbol
18:00City Oilers Kampala - KCCA
basketbol
18:00Belfius Mons-Hainaut - Kangoeroes Basket Willebroek
tenis
18:00Thiago Agustin Tirante - Ronan Joncour
tenis
18:00Aleksandra Pitak - Fernanda Contreras Gomez
diğer
18:30İtalya U19 - İran U19
diğer
18:30Nijerya U19 - Dominik Cumhuriyeti U19
diğer
18:30Kuzey Makedonya - İsveç
futbol
18:30Tottenham Hotspur - Newcastle United
futbol
18:30Malmö FF - Djurgårdens IF
futbol
18:30Wolverhampton - Burnley
futbol
18:30GAIS - IF Bromharitaojkarna
futbol
18:30ŁKS Łódź - Legia Warsaw
futbol
18:30Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
futbol
18:30RoPS - FC Lahti
futbol
18:30IFK Mariehamn - Seinajoen Jalkapallokerho
futbol
18:30ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina
futbol
18:30A.S. Giana Erminio - A.C. Renate
futbol
18:30Calcio Como - U.S. Pergolettese 1932
futbol
18:30A.S.D. Atletico Arezzo - Calcio Lecco 1912
futbol
18:30U.S. Alessandria Calcio 1912 - A.S.D.C. Gozzano
futbol
18:30Aurora Pro Patria 1919 - A.C. Monza Brianza 1912
futbol
18:30Rende - AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
futbol
18:30Sicula Leonzio - A.S. Bari
futbol
18:30A.S.D. Potenza FC - F.C. Casertana
futbol
18:30A.C. Rimini 1912 - Imolese Calcio 1919
futbol
18:30Modena F.C. - Vicenza Calcio
futbol
18:30U.S.D. Virtusvecomp Verona - Calcio Padova
futbol
18:30Fermana F.C. - Ravenna
futbol
18:30Alma Juventus Fano 1906 - S.S. Sambenedettese Calcio
futbol
18:30Osijek II - BSK Bijelo Brdo
futbol
18:30HNK Hajduk Split II - Kustosja
futbol
18:30NK Rudeš - HNK Šibenik
futbol
18:30Klubi-04 - Sudet
futbol
18:30Grankulla IFK - EPS
futbol
18:30KäPa - Kaarinan Pojat
futbol
18:30Oulun Luistinseura - Pallo-Kerho 37
futbol
18:30JBK - Vasa IFK
futbol
18:30KajHa - GBK Kokkola
futbol
18:30MiPK - VJS Vantaa
futbol
18:30Union Comercio II - Sporting Cristal II
futbol
18:30JK Viljandi Tulevik - JK Tallinna Kalev
futbol
18:30FC Viktoria 08 Arnoldsweiler - Duren
futbol
18:30Soroksár SC - Dunakanyar-Vác FC
futbol
18:30Budaörsi SC - Balmazújvárosi FC
futbol
18:30Tiszakecske - Vasas SC
futbol
18:30Szeged 2011 - BFC Siófok
futbol
18:30Dorogi FC - Budafoki MTE-Ujbuda
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
18:45Atromitos - Larissa
futbol
18:45FC Shakhtyor Salihorsk - Gomel
futbol
18:45Mamahira - Police
diğer
19:00Mısır - Kamerun
futbol
19:00Hertha BSC - VfL Wolfsburg
futbol
19:00Udinese Calcio - A.C. Milan
futbol
19:00Empoli F.K - S.S. Juve Stabia
futbol
19:00FC Rostov - FC Rubin Kazan
futbol
19:00Krylia Sovetov - FC Spartak Moskova
futbol
19:00Brøndby IF - Aarhus
futbol
19:00Standard Liège - K.V. Kortrijk
futbol
19:00HNK Gorica - NK Istra 1961
futbol
19:00Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC
futbol
19:00Kristiansund BK - Mjøndalen IF
futbol
19:00FK Haugesund - Lillestrøm SK
futbol
19:00SK Brann - Tromsø IL
futbol
19:00Viking FK - Ranheim Fotball
futbol
19:00Molde FK - Odd Grenland
futbol
19:00FC Chaika Peschanokopskoye - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
19:00FC Baltika Kaliningrad - Luch Vladivostok
futbol
19:00AEL Limassol - Anorthosis Famagusta FC
futbol
19:00Rudar Velenje - MND Tabor Sežana
futbol
19:00Sporting de Gijón - Rayo Vallecano
futbol
19:00SD Ponferradina - Real Zaragoza
futbol
19:00Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice
futbol
19:00Deportes Iquique - C.D. Universidad de Concepción
futbol
19:00Nest-Sotra Fotball - Sandefjord Fotball
futbol
19:00FK Jerv - Skeid Fotball
futbol
19:00KFUM - Ullensaker/Kisa IL
futbol
19:00Sogndal Fotball - KIL Toppfotball
futbol
19:00Raufoss IL - IK Start
futbol
19:00Hapoel Kfar Saba F.C. - Hapoel Haifa F.C.
futbol
19:00Strømmen IF - Tromsdalen UIL
futbol
19:00CF Sóller - CE Andratx
futbol
19:00Haro Deportivo - Athletic Bilbao II
futbol
19:00CF Badalona - FC Barcelona II
futbol
19:00UE Olot - CD Ebro
futbol
19:00Lyn Fotball - Follo FK
futbol
19:00U.S.C. Paredes - CF Canelas 2010
futbol
19:00FC UNA Strassen - FC Differdange 03
futbol
19:00MKS Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
futbol
19:00A.D. Sanjoanense - Lusitano de Vildemoinhos
futbol
19:00AD Oliveirense - Associacao Recreativa Sao Martinho
futbol
19:00GD Bragança - Montalegre
futbol
19:00F.C. Pedras Rubras - C.D. Trofense
futbol
19:00F.C. Vizela - S.C. Braga II
futbol
19:00Gondomar S.C. - Valadares Gaia Futebol Clube
futbol
19:00AD Fafe - Juventude de Pedras Salgadas
futbol
19:00Djoliba AC Bamako - AS Nianan
futbol
19:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
futbol
19:00Armacenenses - C.D. Pinhalnovense
futbol
19:00Louletano D.C. - S.U. 1º de Dezembro
futbol
19:00Tabasalu JK Charma - Keila JK
futbol
19:00Leca - S.C. Espinho
futbol
19:00Deportivo Armenio - CD UAI Urquiza
futbol
19:00Sintra - Fabril do Barreiro
futbol
19:00Thróttur Vogar - UMF Tindastóll
futbol
19:00Íþróttafélagið Völsungur - KFG Gardabaer
futbol
19:00ASD S.E.F. Sassari Torres 1903 - USD Latte Dolce
futbol
19:00Thor U19 - Stjarnan-KFG U19
futbol
19:00Peña Deportiva Rociera - CD Cortes
futbol
19:00Unión Deportiva Somozas - Silva SD
futbol
19:00UD Paiosaco - UD Ourense
futbol
19:00CF Vimenor - Sociedad Deportiva Barreda Balompié
futbol
19:00CD Mosconia - El San Martin
futbol
19:00CF Calamocha - Brea
futbol
19:00Urraca CF - Union Club Ceares
futbol
19:00SD Beasain - SD Deusto
futbol
19:00Udinese - Milan (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:00Munali Suns - Matero Magic
basketbol
19:00Basic-Fit Brussels - BCM Gravelines
futbol
19:15Panionios G.S.S. - Volos NFC
futbol
19:15Çaykur Rizespor - Sivasspor
futbol
19:15Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
futbol
19:15Universidad San Martín - Molinos El Pirata
futbol
19:15Union de Santa Fe - Club Atlético Lanús
futbol
19:15Menemen Belediyespor - Hatayspor
futbol
19:15CD Llosetense - UE Alcúdia
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Shakhtar Donetsk - Mariupol
futbol
19:30FK Radnički Niš - Spartak Zdrepceva Krv
futbol
19:30Monopoli - US Vibonese Calcio
futbol
19:30Viterbese Castrense - Paganese Calcio 1926
futbol
19:30Real Valladolid II - CD Izarra
futbol
19:30CD Tudelano - CA Osasuna II
futbol
19:30Cádiz CF II - Real Murcia
futbol
19:30Valencia CF II - Lleida Esportiu
futbol
19:30PFC Litex Lovech - FC Chernomorets Balchik
futbol
19:30FS METTA/Latvijas Universitāte - Valmieras FK
futbol
19:30CD La Granja - C.D. Atlético Tordesillas
futbol
19:30CDJ Tamarite - Belchite 97
futbol
19:30CD Laredo - Ribamontán al Mar
futbol
20:00CD Leganés - Atletico Madrid
futbol
20:00Deportivo Toluca F.C. - Club Tijuana
futbol
20:00FC Slovan Liberec - AC Sparta Prague
futbol
20:00SD Huesca - Deportivo de La Coruña
futbol
20:00P.A.O.K. - Panetolikos
futbol
20:00Wigry Suwałki - LKS Nieciecza
futbol
20:00C.S. Cartaginés - AD Grecia
futbol
20:00Buducnost Podgorica - FK Zeta
futbol
20:00Bnei Yehuda Tel Aviv F.C. - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
20:00CF La Nucía - UE Cornellà
futbol
20:00Gimnàstic de Tarragona - UE Llagostera
futbol
20:00CF Salmantino - Arenas Club de Getxo
futbol
20:00CE Sabadell FC - Castiglione
futbol
20:00FC Pirin Blagoevgrad - Spartak Pleven
futbol
20:00Deportivo Reu - Deportivo San Pedro
futbol
20:00CSyD Nueva Concepcion - Quiche
futbol
20:00Karabağ - Gabala
futbol
20:00Pogon - Gryf Wejherowo
futbol
20:00Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
futbol
20:00Alverca - Sport Grupo Sacavenense
futbol
20:00Deportivo Marquense - Chimaltenango
futbol
20:00Municipal Santa Ana - Municipal Garabito
futbol
20:00Győri ETO - Kazincbarcikai SC
futbol
20:00Békéscsaba 1912 Előre SE - MTK Budapest
futbol
20:00Aqvital Csakvar - Szombathelyi Haladás
futbol
20:00FC Ajka - Nyíregyháza Spartacus FC
futbol
20:00Szolnoki MÁV FC - Gyirmot Sportegyesulet
futbol
20:00CD Toledo - UB Conquense
futbol
20:00Arosa SC - Polvorin
futbol
20:00CD Eldense - Paterna CF
futbol
20:00CD El Ejido - Torreperogil
futbol
20:00Albacete Balompié II - Manchego
futbol
20:00Sestao River Club - San ignacio
futbol
20:00CD Ourense - Bergantiños FC
futbol
20:00Nouadhibou - Societe Omnisports De L'Armee
futbol
20:00Alhaurín de la Torre C.F. - Atlético Malagueño
diğer
20:10New York Mets - Atlanta Braves
diğer
20:10Cleveland Indians - Kansas City Royals
diğer
20:10Miami Marlins - Philadelphia Phillies
futbol
20:15FC Nitra - FK DAC 1904 Dunajská Streda
futbol
20:15Casa Pia A.C. - G.D. Estoril Praia
futbol
20:15Varzim S.C. - Leixões S.C.
futbol
20:15Club Deportivo El Nacional - Universidad Católica del Ecuador
futbol
20:15Beitar Jerusalem F.C. - Hapoel Be'er Sheva F.C.
futbol
20:30Ludogorets 1945 - PFC Slavia Sofia
futbol
20:30Portimonense S.C. - Sporting Lisbon
futbol
20:30Olimpic de Xativa - Hercules II
futbol
20:30Antigua GFC - Cobán Imperial
futbol
20:30Sylla - Vilamarxant
futbol
20:30UD Alzira - CD Roda
futbol
20:30La Solana - Club Deportivo Madridejos
futbol
20:30Real Sociedad III - Club Portekizete
futbol
20:30UD Socuéllamos - La Roda CF
futbol
20:45BATE Borisov - FC Slavia-Mozyr
diğer
21:00Cezayir - Fas
futbol
21:00CS Gaz Metan Mediaș - FC Steaua București
futbol
21:00Royal Mouscron-Péruwelz - K.A.S. Eupen
futbol
21:00NK Osijek - HNK Hajduk Split
futbol
21:00F.C. Copenhagen - FC Nordsjælland
futbol
21:00Strømsgodset IF - Sarpsborg 08 FF
futbol
21:00CD Tenerife - CD Numancia
futbol
21:00Rampla Juniors - Liverpool Montevideo
futbol
21:00C.A. Cerro - Centro Atlético Fénix
futbol
21:00Juventud de Las Piedras - Club Nacional Montevideo
futbol
21:00TSC Backa Topola - FK Inđija
futbol
21:00Algeciras CF - Villarrubia CF
futbol
21:00CF Talavera - Marbella FC
futbol
21:00Estudiantes de Mérida - CD Don Benito
futbol
21:00Deportivo Malacateco - Deportivo Iztapa
futbol
21:00Carlos Mannucci II - Club Universitario de Deportes II
futbol
21:00Lafia Club de Bamako - AS Performance
futbol
21:00Rio Sao Paulo - Barcelona Esporte Clube
futbol
21:00Santos Ica - Club Cienciano Cusco
futbol
21:00Concordia AC - Almirante Barroso
futbol
21:00Deportes Linares - Atlético Mancha Real CF
futbol
21:00Botafogo Ribeirao Preto U20 - Sport Club Corinthians Paulista U20
futbol
21:00Santos FC U20 - Primavera U20
futbol
21:00Associação Desportiva São Caetano U20 - Mirassol U20
diğer
21:10Chicago White Sox - Texas Rangers
diğer
21:10Milwaukee Brewers - Arizona Diamondbacks
diğer
21:10Houston Astros - Los Angeles Angels
futbol
21:10NK Maribor - AŠK Bravo Publikum
diğer
21:15St.Louis Cardinals - Colorado Rockies
futbol
21:15Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Breiðablik UBK
diğer
21:20Chicago Cubs - Washington Nationals
diğer
21:30Brezilya U19 - Tayvan U19
diğer
21:30ABD U19 - Rusya U19
futbol
21:30Arsenal Tula - Orenburg
futbol
21:30Unión Comercio - Sporting Cristal
futbol
21:30Central Córdoba de Santiago - Racing Club de Avellaneda
futbol
21:30FC Cartagena - Badajoz
futbol
21:30All Boys - Club Atlético Brown
futbol
21:30Club Almagro - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
futbol
21:30Deportivo Español - Excursionistas
futbol
21:30Canuelas - Real Pilar
futbol
21:30Fidelis Andria - U.S. Bitonto
futbol
21:30Forlì F.C. - ASD Savignanese
futbol
21:30Pacajus - Caucaia
futbol
21:30Horizonte FC - Guarany de Sobral
futbol
21:30Uniclinic - Floresta EC
futbol
21:45Cagliari Calcio - Brescia Calcio
futbol
21:45Roma - Genoa C.F.C.
futbol
21:45U.C. Sampdoria - S.S. Lazio
futbol
21:45S.P.A.L - Atalanta B.C.
futbol
21:45Torino F.C. - U.S. Sassuolo Calcio
futbol
21:45Hellas Verona F.C. - Bologna F.C. 1909
futbol
21:45Patriotas - Atlético Bucaramanga
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor
futbol
21:45Galatasaray S.K. - Konyaspor
futbol
21:45U.S.D. Cavese 1919 - AZ Picerno ASD
futbol
21:45Bursaspor - Akhisar Belediyespor
futbol
21:45U.S. Grosseto F.C. - Montevarchi
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Roma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00A.C. Perugia Calcio - A.C. ChievoVerona
futbol
22:00FC Barcelona - Real Betis
futbol
22:00AEK Athens F.C. - Skoda Xanthi
futbol
22:00Paris Saint-Germain F.C. - Toulouse FC
futbol
22:00CR Vasco da Gama - São Paulo
futbol
22:00Goiás Esporte Clube - Sport Club Internacional
futbol
22:00Santos - Fortaleza EC
futbol
22:00CF Extremadura - CF Fuenlabrada
futbol
22:00Club Universidad de Şili - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
22:00Aurora FC - Club Bolívar
futbol
22:00The Strongest - Club Jorge Wilstermann
futbol
22:00Moralo CP - Jerez
futbol
22:00Ureña FC - Atlético El Vigía
futbol
22:00USM Alger - AS SONIDEP
futbol
22:00Simba SC - UD Songo
futbol
22:00Club Atletico Huracán Las Heras - Leonardo Murialdo
futbol
22:00Platense - Estudiantes de Rio Cuarto
futbol
22:00Club Atlético San Martín de Tucumán - Villa Dalmine
futbol
22:00Municipal Liberia - Puntarenas F.C.
futbol
22:00Barrio Mexico - AD Cofutpa
futbol
22:00America Goias - Associacao Esportiva Jataiense
basketbol
22:00Corinthians U19 - Associacao Realizar U19
basketbol
22:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
futbol
22:15Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnudeild UMFG
futbol
22:30Gil Vicente F.C. - S.C. Braga
futbol
22:30Córdoba CF - Granada CF II
futbol
22:30Forge - Cavalry
futbol
22:30Independiente Petrolero - Nacional Senac
futbol
22:30Real Tomayapo - C.D. Fortaleza
futbol
22:30CD Cobreloa - Unión San Felipe
futbol
22:30Fortaleza Zipaquira - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
22:45Guayaquil City - Mushuc Runa Sporting Club
futbol
23:00Vitoria Guimaraes - F.C. Famalicão
futbol
23:00Club General Díaz - Club Libertad
futbol
23:00Atlético San Cristóbal - Atletico Vega Real
futbol
23:00C.D. Real Sociedad Tocoa - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
23:00Deportivo La Guaira - Carabobo FC
futbol
23:00Deportivo Lara - Atlético Venezuela
futbol
23:00Jarabacoa - Atletico Pantoja
futbol
23:00Club Deportes Concepción - Deportes Limache
futbol
23:00Llaneros - Estudiantes De Caracas
futbol
23:00Barranquilla F.C. - Boca Juniors De Cali
futbol
23:00LDU de Portoviejo - Independiente Juniors
diğer
23:07Oakland Athletics - San Francisco Giants
diğer
23:10San Diego Padres - Boston Red Sox
diğer
23:10Seattle Mariners - Toronto Blue Jays
futbol
23:30Alianza Universidad - Universidad Técnica de Cajamarca
futbol
23:30Defensor Sporting - Danubio F.C.
futbol
23:30AD Municipal Turrialba - Puerto Golfito
futbol
23:30Deportivo Guastatoya - Santa Lucia Cotzumalguapa
futbol
23:30Deportivo Cultural Santa Rosa - Los Caimanes
futbol
23:30CD Coopsol - Union Huaral
futbol
23:30Atletico Porteno - Manta Fútbol Club
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Inter - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Guingamp - Valenciennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Trabzonspor - AEK (TRT Spor HD)
futbol
20:00Osmanlıspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Kayserispor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Kasımpaşa - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:30Southampton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
17:00Leicester - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
17:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Konyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)