logo
21 Ağustos 2019 Çarşamba 08:25:24
futbol
08:10Avtomobilist - LiteischikCanlı
basketbol
08:10Khimik (Orange) - Bars (Red)Canlı
diğer
08:01Voiteli - GrandmasterCanlı
basketbol
08:00Jazz - PistonsCanlı
tenis
08:00Pavel Pritula - Andrei UskovCanlı
diğer
08:00Centrovie Kulturologi - Proletarii HockeyaCanlı
futbol
08:00Real team - Liverpool teamCanlı
diğer
07:55Almanya (Amatörler) - İsviçre (Amatörler)Canlı
tenis
07:45Ruan Roelofse - Rhett PurcellCanlı
futbol
07:15Hamburg (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
basketbol
07:15Kyung Hee Üniversitesi - Chuo UniversityCanlı
tenis
06:45Pak Long Yeung - Justin BarkiCanlı
diğer
08:30Tp Ho Chi Minh U20 - Bien Phong U20
tenis
08:30Manish Sureshkumar - Phuong Van Nguyen
tenis
08:30Dusty Boyer - Niki Kaliyanda Poonacha
tenis
08:30Odeda Muhammad Arazza - Hanyi Liu
tenis
08:30Matthew Christopher Romios - Yu Hsiang Chiu
tenis
09:00Bradley Mousley - Cameron Green
tenis
09:00Worovin Kumthonkittikul - Sung Jun Park
tenis
09:00Chukang Wang - Ajeet Rai
tenis
09:00Chanchai Sookton-Eng - Chayanon Kaewsuto
diğer
09:30Zenit Barnaul - Izumrud Berdsk
tenis
09:30Shanshan Guo - Ya-Hsuan Lee
tenis
10:00Cristian Lozan - Sergey Fomin
tenis
10:00Corentin Denolly - Mateusz Terczynski
tenis
10:00Mohamed Nazim Makhlouf - Arvid Nordquist
tenis
10:00Roni Rikkonen - Alexander Weis
tenis
10:00Marco Saffratti - Sam Taylor
tenis
10:00Artsiom Bardzin - Michal Wozniak
tenis
10:00Maxim Tybar - Dzianis Zharyn
tenis
10:00Alessandro Bega - Jesse Ross
tenis
10:00Andrea Picchione - Marat Deviatiarov
tenis
10:00Marsel Ilhan - Or Ram-Harel
tenis
10:00Samuel Beren - Markus Schultz
tenis
10:00Bogdan Borza - Oleg Prihodko
tenis
10:00Matei Adrian Georgescu - Radu Mihai Papoe
tenis
10:00Avelina Sayfetdinova - Angelina Zhuravleva
tenis
10:00Noel Saidenova - Anastasia Zakharova
tenis
10:00Kristina Volgapkina - Ekaterina Kazionova
tenis
10:30Addison/Purcell - Gray/Yamasaki
tenis
10:30Court/Crnokrak - Yeung/Yu
tenis
10:30Credit Chaiyarin - Tsung-Hao Huang
tenis
10:30Issei Okamura - Yu Hsiou Hsu
tenis
10:30Kuan-Yi Lee - Sanhui Shin
tenis
10:30Constance Sibille - Marte Lambrecht
tenis
10:30Lucie Wargnier - Laure Line Glaude
tenis
10:30Karen Barritza - Emily Arbuthnott
futbol
11:00Global F.C. - Kaya F.C.
basketbol
11:00Paranaque Patriots - Caloocan Supremos
tenis
11:00Johannes Haerteis - Nino Serdarusic
tenis
11:00Carlos Taberner - Alejandro Tabilo
tenis
11:00Pavel Kotov - Andrea Vavassori
tenis
11:00Gian Luca Tanner - Alexander Erler
tenis
11:00Sutjiadi/Chong - Lee/Liu
tenis
11:00Bhosale/Muramatsu - Lu/Ma
tenis
11:00Okuno/Hatouka - Tang/Jiang
tenis
11:00Benjamin Dhoe - Luis Humberto Lopez
tenis
11:00Martin Van Der Meerschen - Bart Van Den Berg
tenis
11:00Olivier Rojas - Paul Valsecchi
tenis
11:00Bart Stevens - Daniel Masur
tenis
11:00Maik Steiner - Moritz Hoffmann
tenis
11:00Alexandre Aubriot (FRA) - Colin Van Beem
tenis
11:00Eduard Esteve Lobato - Rafael Matos
tenis
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Xin Gao
tenis
11:00Timofey Skatov - Carlos Boluda-Purkiss
tenis
11:00Katarina Kuzmova - Beatrice Lombardo
tenis
11:00Francisca Jorge - Antonia Schmidt
tenis
11:00Anfisa Danilchenko - Maria Vittoria Viviani
tenis
11:00Tamara Malesevic - Joana Eidukonyte
tenis
11:00Patric Prinoth - Mick Veldheer
tenis
11:00Jonas Trinker - Daniil Strelchenko
tenis
11:00Lynn Max Kempen - Leopold Zima
tenis
11:00Jacopo Berrettini - Mikolaj Szmyrgala
tenis
11:00Dominik Nazaruk - Pedro Sakamoto
tenis
11:00Jonathan Mridha - Vladyslav Manafov
tenis
11:00Piotr Matuszewski - Filip Kolasinski
tenis
11:00Rishab Agarwal - Benedikt Emesz
tenis
11:00Moritz Trocker - Matthew Mendez
diğer
11:15Torpedo Barnaul - Lokomotiv-pro Novosibirsk
futbol
11:30Perserang - Sriwijaya
tenis
11:30Alexey Zakharov - Mikalai Haliak
tenis
11:30Egor Agafonov - Daniil Glinka
tenis
11:30Jose Francisco Vidal Azorín - Marko Vejnovic
tenis
11:30Christoffer Solberg - Aleksi Lofman
tenis
11:30Kristjan Tamm - Karl Friberg
tenis
11:30Maciej Smola - Pavel Shchaya-Zubrov
tenis
11:30Alexander Zgirovsky - Ayap Sagadat
tenis
11:30Aliaksandr Prudnikau - Michal Konecny
tenis
11:30Artem Dubrivnyy - Aliaksandr Sasnouski
tenis
11:30Francesco Vilardo - Ran Amar
tenis
11:30Gilad Tamar - Jordan Hasson
tenis
11:30James Ibrahim - Shahar Elbaz
tenis
11:30Ofek Amoyal - Giorgio Ricca
tenis
11:30Mircea-Alexandru Jecan - Adrian Barbu
tenis
11:30Stefan Palosi - Luca George Tatomir
tenis
11:30Mariia Tkacheva - Amina Anshba
tenis
11:30Sviatlana Pirazhenka - Anastasia Tikhonova
futbol
11:45Selangor United - Terenganu II
futbol
11:45Selangor U19 - PKNS U19
futbol
11:45Kelantan U19 - Terengganu U19
diğer
12:00Saitama Seibu Lions - Hokkaido Nippon-Ham Fighters
diğer
12:00Chunichi Dragons - Yomiuri Giants
diğer
12:00Fukuoka SoftBank Hawks - Orix Buffaloes
diğer
12:00Hiroshima Toyo Carp - Tokyo Yakult Swallows
diğer
12:00Hanshin Tigers - Yokohama DeNA BayStars
diğer
12:00Meksika U19 - Arjantin U19
diğer
12:00Tayvan U19 - Beyaz Rusya U19
futbol
12:00North Bangkok Üniversitesi - Trang
futbol
12:00Muangkan United - Marines Eureka
futbol
12:00Kamphaeng Phet - Phrae United
futbol
12:00Kasem Bundit Üniversitesi F.C. - Bangkok Thonburi Üniversitesi
futbol
12:00Phuket City - Nara United
futbol
12:00Ubon Ratchathani - Ayutthaya F.C.
futbol
12:00Rangsit United - Rangsit Üniversitesi
futbol
12:00FC Bayern Munich U19 - 1. FSV Mainz 05 U19
futbol
12:00SC Freiburg U19 - FC Augsburg U19
futbol
12:00Grakcu Sai Mai United - Police Tero II
futbol
12:00Air Force Robinson - Bankunmae
futbol
12:00Ayeyawady United U21 - Yangon United U21
futbol
12:00Thonburi Üniversitesi - Ayr United II
futbol
12:00Southern Myanmar U21 - MFF U21
futbol
12:00Shan United U21 - Dagon U21
futbol
12:00Vientiane FT - Lao Police Club II
futbol
12:00FC Chita - Luch Vladivostok
futbol
12:00KPS - Lao Toyota
tenis
12:00Marina Yudanov - Pei-Chi Lee
tenis
12:00Kathleen Kanev - Linnea Malmqvist
tenis
12:00Emily Casteleyn - Sinja Kraus
diğer
12:15Chiba Lotte Marines - Tohoku Rakuten Golden Eagles
diğer
12:30Trang An Ninh Binh U20 - Ben Tre U20
diğer
12:30NC Dinos - Doosan Bears
diğer
12:30KT Wiz - Kiwoom Heroes
diğer
12:30SK Wyverns - Lotte Giants
diğer
12:30LG Twins - KIA Tigers
diğer
12:30Hanwha Eagles - Samsung Lions
futbol
12:30Moreland Zebras - Megpayz Crusaderz
futbol
12:30Brisbane Olympic United SSC - Adelaide United
futbol
12:30Edgeworth Eagles - Newcastle Jets
futbol
12:30Marconi Stallions - Melbourne City FC
futbol
12:30Blacktown City FC - Sydney United
futbol
12:30Wollongong Wolves - APIA Leichhardt Tigers
futbol
12:30Gold Coast Knights - Western Pride FC
tenis
12:30Thiago Seyboth Wild - Thomaz Bellucci
tenis
12:30Facundo Mena - Scott Griekspoor
tenis
12:30Jakub Paul - Jonas Schaer
tenis
12:30Guillaume Dermiens - Dan Added
tenis
12:30Sebastian Prechtel - Alejo Vilaro
tenis
12:30Simon Beaupain - Alexis Boureau
tenis
12:30Benjamin Bonzi - Damien Wenger
tenis
12:30Tobias Simon - Patrik Hartmeier
tenis
12:30Petr Nouza - Julian Ocleppo
tenis
12:30Luca Staeheli - Ilias Zimmermann
tenis
12:30Javier Barranco Cosano - Pol Martin Tiffon
tenis
12:30Rio Noguchi - Imanol Lopez Morillo
tenis
12:30Marc-Andrea Huesler - Teimuraz Gabashvili
tenis
12:30Martina Biagianti - Aminata Sall
tenis
12:30Agustina Chlpac - Likhitha Kalava
tenis
12:30Niklas Schell - Bruno Sant'anna
tenis
12:30Philipp Schroll - Noah Thurner
tenis
12:30Tim Heger - Maurus Malgiaritta
tenis
12:30Maciej Rajski - Ryan Nijboer
tenis
12:30Marcel Politowicz - Camilo Ugo Carabelli
tenis
12:30Piotr Galus - Nicolas Alvarez
tenis
12:30Giacomo Dambrosi - Mathias Zukas
tenis
12:30Stefano Battaglino - Daniele Capecchi
tenis
12:30Tomas Lipovsek Puches - Lorenzo Vatteroni
futbol
12:45Heidelberg United FC U20 - Oakleigh Cannons FC U20
futbol
13:00Chamchuri United F.C. - Rajpracha
futbol
13:00Chiang Rai City FC - Khon Kaen United
futbol
13:00MFK Karviná U19 - SK Dynamo České Budějovice U19
tenis
13:00Richard Muzaev - Giovanni Calvano
tenis
13:00Vladimir Ivanov - Gorazd Srbljak
tenis
13:00Alex Marti Pujolras - Patrick Mayer
tenis
13:00Oskar Antinheimo - Patrik Niklas-Salminen
tenis
13:00George Tsivadze - Francesco Bessire
tenis
13:00Martin Borisiouk - Mikhail Fufygin
tenis
13:00Beibit Zhukayev - Annei LASKA
tenis
13:00Daniel Dudockin - Riccardo Maiga
tenis
13:00Alon Elia - Skyler Butts
tenis
13:00Constantin Bittoun Kouzmine - Andrej Glvac
tenis
13:00Yasha Zemel - Conor Berg
tenis
13:00Hernan Casanova - Cezar Cretu
tenis
13:00Alexandar Lazarov - Luca Prevosto
tenis
13:00Ani Amiraghyan - Ekaterina Shalimova
tenis
13:00Ekaterina Yashina - Julia Ogarkova
basketbol
13:30Makati Super Crunch - Pampanga Lanterns
futbol
13:45Ayutthaya United - UBON UMT
futbol
13:45Army United F.C. - Rayong
futbol
14:00Mendiola FC 1991 - Ceres F.C.
futbol
14:00Sisaket F.C. - Siam Navy
futbol
14:00Police Tero - Thai Honda F.C.
futbol
14:00Nakhon Pathom United F.C. - Royal Thai Army
futbol
14:00Bangkok F.C. - Lamphun Warrior
futbol
14:00Bangkok United II - Siam
tenis
14:00Sandro Kopp - Adrian Bodmer
tenis
14:00Guilherme Clezar - Aslan Karatsev
tenis
14:00Frederico Ferreira Silva - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
14:00Kurz/Rief - Prinoth/Troebinger
tenis
14:00Alexis Musialek - Michiel De Krom
tenis
14:00Alberto Barroso Campos - Johan Nikles
tenis
14:00Carlos Lopez Montagud - Ivan Gakhov
tenis
14:00Albert Roglan - Roberto Cid Subervi
tenis
14:00Dominik Boehler - Brian Bencic
tenis
14:00Peter Heller - Kai Lemstra
tenis
14:00Lukas Ollert - Milan Welte
tenis
14:00Jiri Lehecka - Jan Wajdemajer
tenis
14:00Jan Satral - Vaclav Safranek
tenis
14:00Mats Rosenkranz - Jesper De Jong
futbol
14:30Chachoengsao - Sa Kaeo City
tenis
14:30Alen Avidzba - Anton Zaitsev
tenis
14:30Dimitriy Voronin - Francisco Comesana
tenis
14:30Karl Kiur Saar - Marius Ruzgas
tenis
14:30Roni Mikael Hietaranta - Masi Sarpola
tenis
14:30David Poljak - Grigoriy Lomakin
tenis
14:30Joshua Paris - Ben Jones
tenis
14:30Alexander Gaponenko - Alexis Canter
tenis
14:30Preston Brown - Yair Sarouk
tenis
14:30Roi Ginat - Takuto Niki
tenis
14:30Sahar Simon - Piotr Grynkowski
tenis
14:30Gabriel Petit - Theo Vandeweghe
tenis
14:30Nicolas Demeroutis - Lasse Muscheites
tenis
14:30Tom Pisane - Constantin Schmitz
tenis
14:30Bogdan Pavel - Nini Gabriel Dica
diğer
15:00Mısır U19 - AlmanyaU19
diğer
15:00Bulgaristan U19 - İtalya U19
futbol
15:00Ingolstadt 04 U19 - Karlsruher SC U19
futbol
15:00Nong Bua Pitchaya - Udon Thani F.C.
futbol
15:00KhonKaen FC - Customs United
futbol
15:00Crewe Alexandra U23 - Crystal Palace U23
futbol
15:00Kasetsart Üniversitesi - Samut Sakhon F.C.
futbol
15:00Druk United - Transport United
futbol
15:00Mali U20 - Burundi U20
tenis
15:00Wenger/Ehrat - Bellier/Bonzi
basketbol
15:30Quezon City Capitals - Pasig Sta. Lucia Realtors
tenis
15:30Virgili/Coppini - Johnson/Johnson
tenis
15:30Andrea Collarini - Raul Brancaccio
tenis
15:30Rene Schulte - Tim Handel
tenis
15:30Veldheer/Zima - Cadonau/Malgiaritta
tenis
15:30Thurner/Thurner - Heger/Hoffmann
tenis
15:30Benjamin Winter Lopez - Asis De La Maza
tenis
15:30Fabrizio Ornago - Oscar Jose Gutierrez
tenis
15:30Ricardo Ojeda Lara - Arthur Reymond
tenis
15:30Daniel Dutra da Silva - Pol Toledo Bague
futbol
15:45Abahani Limited Dhaka - April 25
futbol
15:45Perak U19 - Petaling Jaya City U19
futbol
16:00SpVgg Greuther Fürth U19 - 1. FC Kaiserslautern U19
futbol
16:00Chiangmai United - Lampang
futbol
16:00CD Maxaquene - CD Costa do Sol
futbol
16:00Torpedo Yerevan - FC Ararat Yerevan II
futbol
16:00Ani - FC Pyunik II
futbol
16:00Bangkok Glass - Air F.C.
futbol
16:00Polis Di-Raja Malezya FA - Selangor FA
futbol
16:00FC Alania Vladikavkaz - FC Rotor Volgograd
tenis
16:00Grigelis/Ocleppo - Hartmeier/Huber
tenis
16:00Patrick Zahraj - Louis Wessels
tenis
16:01Dan Tomescu - Nicolae Frunza
diğer
16:30Sanest Khanh Hoa U20 - Long An U20
tenis
16:30Mathieu Perchicot - Alec Adamson
tenis
16:30Nicolas Uryson - Nicolas Tepmahc
tenis
16:30Yannik Reuter - Paul Cayre
futbol
17:00Borussia Mönchengladbach U19 - Borussia Dortmund U19
futbol
17:00BFC Daugavpils - FK Jelgava
futbol
17:00Ararat Moskova - FC Nizhniy Novgorod
tenis
17:00Nouza/Skoch - Moghini/Portmann
tenis
17:00Kym/Tanner - Masur/Hemery
tenis
17:00Schell/Steiner - Lemstra/Lemstra
tenis
17:00Juliusz Bienkiewicz - Vit Kopriva
futbol
17:15Sogdiana Cizzak - Bunyodkor PFK
futbol
17:20Al Sadd SC - Al-Wakrah Sport Club
futbol
17:30Liptovska Stiavnica - MFK Zarnovica
futbol
17:30TJ Jednota Banova - MFK Lokomotíva Zvolen
futbol
17:30TJ Baník Kalinovo - FK Cadca
futbol
17:30Fomat Martin - SK Pramen Kovacova
futbol
17:30MŠK Rimavská Sobota - FK Rakytovce
futbol
17:30Filakovo - Tatran Oravske Vesele
tenis
17:30Pilar Astigarraga Harper - Alicia Smith
tenis
17:30Costanza Traversi - Andreea Prisacariu
tenis
17:30Yekaterina Dmitrichenko - Anita Bertoloni
tenis
17:30Gregorio Lulli - Georg Winkler
tenis
17:30Federico Iannaccone - Mariano Alberto Hasenkopf
tenis
17:31Luz/Matos - Noguchi/Petrenko
diğer
18:00Dominik Cumhuriyeti U19 - ABD U19
diğer
18:00Çek Cumhuriyeti U19 - Kolombiya U19
futbol
18:00Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
18:00Boskovice - Mutěnice
futbol
18:00Dosta Bystrc - Tatran Bohunice
futbol
18:00Lisen II - Moravsky Krumlov
futbol
18:00Velazerimi Kichevo 77 - FK Rabotnički
futbol
18:00Lech Poznań II - KS Legionovia Legionowo
futbol
18:00TJD Pribelce - KFC Komarno
futbol
18:00Levanger FK - Kvik Halden FK
futbol
18:00Garbarnia Kraków - Pogon
futbol
18:00Elana Toruń - KS Skra Czestochowa
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - MKS Bytovia Bytów
futbol
18:00VfL Wolfsburg U19 - 1. FC Magdeburg U19
futbol
18:00Spartak Medzev - Slavia TU Kosice
futbol
18:00Riffa S.C. - Horseed
futbol
18:00KK Kozuv Gevgelija - FK Renova
futbol
18:00Pivovar Saris VS - 1. FC Tatran Prešov
futbol
18:00Svidnik - MŠK Tesla Stropkov
futbol
18:00Demjata - OFK Sarisske Michalany
futbol
18:00Ohrid - FK Belasica Strumica
futbol
18:00Prevalec - FK Borec
futbol
18:00FC Chernomorets Novorossiysk - FC Torpedo Armavir
futbol
18:00Akron Tolyatti - FC Mordovia Saransk
futbol
18:00Veles Moskova - FC Torpedo Moskova
futbol
18:00Inter Cherkessk - FC Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Hornad Zdana - Mladost Kalsa
futbol
18:00FK Teteks - FK Shkupi
tenis
18:00Karolina Muchova - Kristie Ahn
tenis
18:00Ankita Raina - Denisa Allertova
tenis
18:00Taylor Townsend - Veronica Cepede Royg
tenis
18:00Elena Rybakina - Arina Rodionova
tenis
18:00Richel Hogenkamp - Valeria Savinykh
tenis
18:00Irina-Camelia Begu - Jana Čepelová
tenis
18:00Magdalena Frech - Rebecca Sramkova
tenis
18:00Danka Kovinić - Varvara Gracheva
tenis
18:00Olga Govortsova - Xinyu Wang
tenis
18:00Dominik Koepfer - Nicolas Mahut
tenis
18:00Blaz Kavcic - Yasutaka Uchiyama
tenis
18:00Elliot Benchetrit - Ze Zhang
tenis
18:00Soon-Woo Kwon - Oscar Otte
tenis
18:00Zdenek Kolar - Kimmer Coppejans
tenis
18:00Steven Diez - Yosuke Watanuki
tenis
18:00Jose Olivares - Kazuki Nishiwaki
tenis
18:00Jean Thirouin - Isaac Stoute
tenis
18:00Mayuka Aikawa - Shatoo Mohamad
tenis
18:00Elmar Ejupovic - Adrian Obert
diğer
18:30Güney Kore U19 - Nigeria U19
futbol
18:30RKS Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
futbol
18:30IF Gottne - IF Bromharitaojkarna
futbol
18:30Hamburger SV U19 - Hannover 96 U19
futbol
18:30Dynamo Dresden U19 - Chemnitzer FC U19
futbol
18:30Bollklubben-46 - Nummelan Palloseura
futbol
18:30Hango IK - Ekenas II
futbol
18:30Tp-T - Nokian Palloseura
futbol
18:30FC KAMAZ Naberezhnye Chelny - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
18:30Leningradets - FC Baltika Kaliningrad
futbol
18:30FC Shinnik Yaroslavl - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:30FC Ryazan - FC Chertanovo Moskova
futbol
18:30FC Salyut Belgorod - FC Fakel Voronezh
basketbol
18:30Ndejje Angels - KCCA
tenis
18:30Andrej Martin - Gianluigi Quinzi
tenis
18:30Wessels/Guenther - Kunz/Parizzia
tenis
18:30Zahraj/Schulte - Bencic/Aerne
tenis
18:30Arnaud Bovy - Michael Geerts
tenis
18:30Clement Geens - Alexis Gautier
futbol
18:50Al Thuqbah - Ohud Medina
futbol
19:00KIL Toppfotball - Strømmen IF
futbol
19:00FK Jerv - KFUM
futbol
19:00Ullensaker/Kisa IL - Sandnes Ulf
futbol
19:00Notodden FK - Nest-Sotra Fotball
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Raufoss IL
futbol
19:00Tromsdalen UIL - Sogndal Fotball
futbol
19:00Qviding FIF - BK Häcken
futbol
19:00Tvååkers IF - Trelleborgs FF
futbol
19:00Kickers Offenbach U19 - Eintracht Frankfurt U19
futbol
19:00HJK Helsinki U20 - PK-35 Vantaa U 20
futbol
19:00MuSa Pori U20 - Jazz U20
futbol
19:00Al-Kawkab - Al-Batin
futbol
19:00TSV 1865 Dachau - TSV Buchbach
futbol
19:00RB Leipzig U19 - FC Energie Cottbus U19
futbol
19:00VfB Stuttgart U19 - 1. Heidenheim 1846 U19
futbol
19:00SSV Ulm 1846 U19 - TSG 1899 Hoffenheim U19
futbol
19:00FK Dainava Alytus - Vilnius
futbol
19:001 FC Cologne U19 - Fortuna Düsseldorf U19
futbol
19:00Wuppertaler SV U19 - Alemannia Aachen U19
futbol
19:00FC Viktoria Köln U19 - FC Schalke 04 U19
futbol
19:00MSV Duisburg U19 - VfL Bochum U19
futbol
19:00FK Liepāja - FK Rīgas Futbola skola
futbol
19:00Legia Warsaw II - KSP Polonia Warszawa
futbol
19:00JJK Jyväskylä - Warkaus JK
futbol
19:00IPS Edustus - Virky
futbol
19:00TP-47 - RoPo
futbol
19:00Saint Michael Lavanttal - Austria Klagenfurt 1B
futbol
19:00Bustese - Arconatese
futbol
19:00Viking FK U19 - Bryne U19
futbol
19:00FC Khimki - FC Avangard Kursk
basketbol
19:00Slovakya - Romanya
tenis
19:00Olaru/Yang - Aoyama/Krunic
futbol
19:15Al Taqdom - Al Jeel Club
futbol
19:15Europa Point FC - Lynx FC
futbol
19:20Al Ain Al-Atawlah - Al-Shoulla Al Kharj
futbol
19:30Utsiktens BK - Örgryte IS
futbol
19:30Eskilsminne IF - Norrby IF
futbol
19:30FC Trollhättan - Halmstads BK
futbol
19:30Karlskrona AIF - Östers IF
futbol
19:30FC Rosengard - Kalmar FF
futbol
19:30Lidingö - GIF Sundsvall
futbol
19:30Raaslatts SK - GAIS
futbol
19:30IFK Timra - IFK Norrköping
futbol
19:30Nykopings BIS - Örebro SK
futbol
19:30Husqvarna FF - Mjällby AIF
futbol
19:30Gamla Upsala SK - Vasteras SK
futbol
19:30Sollentuna FK - Degerfors IF
futbol
19:30IFK Luleå - Hammarby IF
futbol
19:30Torns IF - Jönköpings Södra IF
futbol
19:30Sandvikens IF - IK Frej Taby
futbol
19:30FC Gute - Dalkurd FF
futbol
19:30Karlstad BK - IK Sirius Fotboll
futbol
19:30Katar SC - Al-Duhail
futbol
19:30Vanløse IF - Brønshøj BK
futbol
19:30Al-Ansar Medina - Al-Qadisiyah FC
futbol
19:30BK Avarta - FA 2000
futbol
19:30FC St. Pauli U19 - SV Werder Bremen U19
futbol
19:30Viborg FF - FC Fredericia
futbol
19:30Hillerod - FC Helsingør
futbol
19:30Vejgaard Boldspilklub - Brabrand IF
futbol
19:30Næsby BK - Middelfart G&BK
futbol
19:30VSK Aarhus - Aarhus Fremad
futbol
19:30Gana U20 - Senegal U20
tenis
19:30Magda Linette - Aliaksandra Sasnovich
tenis
19:30Ayano Shimizu - Tereza Martincova
tenis
19:30Nina Stojanovic - Ann Li
tenis
19:30Jasmine Paolini - Elena Gabriela Ruse
tenis
19:30Maddison Inglis - Lizette Cabrera
tenis
19:30Kristina Kucova - Bibiane Schoofs
tenis
19:30Katharina Hobgarski - Priscilla Hon
tenis
19:30Jaimee Fourlis - Ludmilla Samsonova
tenis
19:30Paula Badosa Gibert - Quirine Lemoine
tenis
19:30Jenson Brooksby - Yuichi Sugita
tenis
19:30Nicola Kuhn - Lukas Lacko
tenis
19:30Mikael Torpegaard - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
19:30Mikael Ymer - Facundo Bagnis
tenis
19:30Mirza Basic - Emilio Gomez
tenis
19:30Tobias Kamke - Filippo Baldi
diğer
19:35Cincinnati Reds - San Diego Padres
tenis
19:35Chanelle Van Nguyen - Madeleine Kobelt
futbol
19:45Sydvest 05 - Ringkøbing
futbol
19:50Widzew Łódź - Górnik Łęczna
futbol
20:00GKS Tychy - Chrobry Głogów
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
futbol
20:00GKS Belchatow - OKS Odra Opole
futbol
20:00Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
futbol
20:00C.D. Atlético Tordesillas - Real Valladolid II
futbol
20:00SV Röchling Völklingen - TuS Koblenz
futbol
20:00Slagelse B&I - Holbæk B&I
futbol
20:00Holstein Kiel U19 - Niendorfer TSV U19
futbol
20:00Arminia Bielefeld U19 - SC Preußen Münster U19
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen U19 - Rot-Weiß Oberhausen U19
futbol
20:00Kolding IF - Vejle Boldklub
futbol
20:00Vendsyssel - Skive IK
futbol
20:00B.93 Copenhagen - Boldklubben Frem
futbol
20:00Hellerup IK - Skovshoved IF
futbol
20:00FC Rot-Weiß Erfurt - ZFC Meuselwitz
futbol
20:00KS Polkowice - Stal Rzeszów
futbol
20:00Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
futbol
20:00GKS Katowice - Olimpia Elbląg
futbol
20:00Nykøbing FC - Næstved BK
futbol
20:00Roskilde - HB Køge
futbol
20:00Hvidovre IF - Fremad Amager
futbol
20:00Thisted FC - Jammerbugt FC
futbol
20:00Akademisk Boldklub - Dalum IF
futbol
20:00Deportivo La Guaira II - Caracas II
futbol
20:00Sala FF - Fagersta Sodra
basketbol
20:00Lüksemburg - Büyük Britanya
basketbol
20:00İsviçre - İzlanda
basketbol
20:00Arnavutluk - Danimarka
diğer
20:10Minnesota Twins - Chicago White Sox
futbol
20:15Gnistan U20 - GrIFK U20
futbol
22:00Olympiakos - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
01:15LDU Quito - Boca Juniors (S SPORT HD)
futbol
03:30Flamengo - Internacional (S SPORT HD)
futbol
21:00AEK - Trabzonspor (TRT Spor HD)
futbol
01:15River Plate - Cerro Porteno (S SPORT HD)
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
futbol
08:10Avtomobilist - LiteischikCanlı
futbol
08:00Real team - Liverpool teamCanlı
futbol
07:15Hamburg (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
futbol
11:00Global F.C. - Kaya F.C.
futbol
11:30Perserang - Sriwijaya
futbol
11:45Selangor United - Terenganu II
futbol
11:45Selangor U19 - PKNS U19
futbol
11:45Kelantan U19 - Terengganu U19
futbol
12:00North Bangkok Üniversitesi - Trang
futbol
12:00Muangkan United - Marines Eureka
futbol
12:00Kamphaeng Phet - Phrae United
futbol
12:00Kasem Bundit Üniversitesi F.C. - Bangkok Thonburi Üniversitesi
futbol
12:00Phuket City - Nara United
futbol
12:00Ubon Ratchathani - Ayutthaya F.C.
futbol
12:00Rangsit United - Rangsit Üniversitesi
futbol
12:00FC Bayern Munich U19 - 1. FSV Mainz 05 U19
futbol
12:00SC Freiburg U19 - FC Augsburg U19
futbol
12:00Grakcu Sai Mai United - Police Tero II
futbol
12:00Air Force Robinson - Bankunmae
futbol
12:00Ayeyawady United U21 - Yangon United U21
futbol
12:00Thonburi Üniversitesi - Ayr United II
futbol
12:00Southern Myanmar U21 - MFF U21
futbol
12:00Shan United U21 - Dagon U21
futbol
12:00Vientiane FT - Lao Police Club II
futbol
12:00FC Chita - Luch Vladivostok
futbol
12:00KPS - Lao Toyota
futbol
12:30Moreland Zebras - Megpayz Crusaderz
futbol
12:30Brisbane Olympic United SSC - Adelaide United
futbol
12:30Edgeworth Eagles - Newcastle Jets
futbol
12:30Marconi Stallions - Melbourne City FC
futbol
12:30Blacktown City FC - Sydney United
futbol
12:30Wollongong Wolves - APIA Leichhardt Tigers
futbol
12:30Gold Coast Knights - Western Pride FC
futbol
12:45Heidelberg United FC U20 - Oakleigh Cannons FC U20
futbol
13:00Chamchuri United F.C. - Rajpracha
futbol
13:00Chiang Rai City FC - Khon Kaen United
futbol
13:00MFK Karviná U19 - SK Dynamo České Budějovice U19
futbol
13:45Ayutthaya United - UBON UMT
futbol
13:45Army United F.C. - Rayong
futbol
14:00Mendiola FC 1991 - Ceres F.C.
futbol
14:00Sisaket F.C. - Siam Navy
futbol
14:00Police Tero - Thai Honda F.C.
futbol
14:00Nakhon Pathom United F.C. - Royal Thai Army
futbol
14:00Bangkok F.C. - Lamphun Warrior
futbol
14:00Bangkok United II - Siam
futbol
14:30Chachoengsao - Sa Kaeo City
futbol
15:00Ingolstadt 04 U19 - Karlsruher SC U19
futbol
15:00Nong Bua Pitchaya - Udon Thani F.C.
futbol
15:00KhonKaen FC - Customs United
futbol
15:00Crewe Alexandra U23 - Crystal Palace U23
futbol
15:00Kasetsart Üniversitesi - Samut Sakhon F.C.
futbol
15:00Druk United - Transport United
futbol
15:00Mali U20 - Burundi U20
futbol
15:45Abahani Limited Dhaka - April 25
futbol
15:45Perak U19 - Petaling Jaya City U19
futbol
16:00SpVgg Greuther Fürth U19 - 1. FC Kaiserslautern U19
futbol
16:00Chiangmai United - Lampang
futbol
16:00CD Maxaquene - CD Costa do Sol
futbol
16:00Torpedo Yerevan - FC Ararat Yerevan II
futbol
16:00Ani - FC Pyunik II
futbol
16:00Bangkok Glass - Air F.C.
futbol
16:00Polis Di-Raja Malezya FA - Selangor FA
futbol
16:00FC Alania Vladikavkaz - FC Rotor Volgograd
futbol
17:00Borussia Mönchengladbach U19 - Borussia Dortmund U19
futbol
17:00BFC Daugavpils - FK Jelgava
futbol
17:00Ararat Moskova - FC Nizhniy Novgorod
futbol
17:15Sogdiana Cizzak - Bunyodkor PFK
futbol
17:20Al Sadd SC - Al-Wakrah Sport Club
futbol
17:30Liptovska Stiavnica - MFK Zarnovica
futbol
17:30TJ Jednota Banova - MFK Lokomotíva Zvolen
futbol
17:30TJ Baník Kalinovo - FK Cadca
futbol
17:30Fomat Martin - SK Pramen Kovacova
futbol
17:30MŠK Rimavská Sobota - FK Rakytovce
futbol
17:30Filakovo - Tatran Oravske Vesele
futbol
18:00Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
18:00Boskovice - Mutěnice
futbol
18:00Dosta Bystrc - Tatran Bohunice
futbol
18:00Lisen II - Moravsky Krumlov
futbol
18:00Velazerimi Kichevo 77 - FK Rabotnički
futbol
18:00Lech Poznań II - KS Legionovia Legionowo
futbol
18:00TJD Pribelce - KFC Komarno
futbol
18:00Levanger FK - Kvik Halden FK
futbol
18:00Garbarnia Kraków - Pogon
futbol
18:00Elana Toruń - KS Skra Czestochowa
futbol
18:00Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
18:00CWKS Resovia Rzeszów - MKS Bytovia Bytów
futbol
18:00VfL Wolfsburg U19 - 1. FC Magdeburg U19
futbol
18:00Spartak Medzev - Slavia TU Kosice
futbol
18:00Riffa S.C. - Horseed
futbol
18:00KK Kozuv Gevgelija - FK Renova
futbol
18:00Pivovar Saris VS - 1. FC Tatran Prešov
futbol
18:00Svidnik - MŠK Tesla Stropkov
futbol
18:00Demjata - OFK Sarisske Michalany
futbol
18:00Ohrid - FK Belasica Strumica
futbol
18:00Prevalec - FK Borec
futbol
18:00FC Chernomorets Novorossiysk - FC Torpedo Armavir
futbol
18:00Akron Tolyatti - FC Mordovia Saransk
futbol
18:00Veles Moskova - FC Torpedo Moskova
futbol
18:00Inter Cherkessk - FC Chaika Peschanokopskoye
futbol
18:00Hornad Zdana - Mladost Kalsa
futbol
18:00FK Teteks - FK Shkupi
futbol
18:30RKS Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
futbol
18:30IF Gottne - IF Bromharitaojkarna
futbol
18:30Hamburger SV U19 - Hannover 96 U19
futbol
18:30Dynamo Dresden U19 - Chemnitzer FC U19
futbol
18:30Bollklubben-46 - Nummelan Palloseura
futbol
18:30Hango IK - Ekenas II
futbol
18:30Tp-T - Nokian Palloseura
futbol
18:30FC KAMAZ Naberezhnye Chelny - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
18:30Leningradets - FC Baltika Kaliningrad
futbol
18:30FC Shinnik Yaroslavl - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
18:30FC Ryazan - FC Chertanovo Moskova
futbol
18:30FC Salyut Belgorod - FC Fakel Voronezh
futbol
18:50Al Thuqbah - Ohud Medina
futbol
19:00KIL Toppfotball - Strømmen IF
futbol
19:00FK Jerv - KFUM
futbol
19:00Ullensaker/Kisa IL - Sandnes Ulf
futbol
19:00Notodden FK - Nest-Sotra Fotball
futbol
19:00Sandefjord Fotball - Raufoss IL
futbol
19:00Tromsdalen UIL - Sogndal Fotball
futbol
19:00Qviding FIF - BK Häcken
futbol
19:00Tvååkers IF - Trelleborgs FF
futbol
19:00Kickers Offenbach U19 - Eintracht Frankfurt U19
futbol
19:00HJK Helsinki U20 - PK-35 Vantaa U 20
futbol
19:00MuSa Pori U20 - Jazz U20
futbol
19:00Al-Kawkab - Al-Batin
futbol
19:00TSV 1865 Dachau - TSV Buchbach
futbol
19:00RB Leipzig U19 - FC Energie Cottbus U19
futbol
19:00VfB Stuttgart U19 - 1. Heidenheim 1846 U19
futbol
19:00SSV Ulm 1846 U19 - TSG 1899 Hoffenheim U19
futbol
19:00FK Dainava Alytus - Vilnius
futbol
19:001 FC Cologne U19 - Fortuna Düsseldorf U19
futbol
19:00Wuppertaler SV U19 - Alemannia Aachen U19
futbol
19:00FC Viktoria Köln U19 - FC Schalke 04 U19
futbol
19:00MSV Duisburg U19 - VfL Bochum U19
futbol
19:00FK Liepāja - FK Rīgas Futbola skola
futbol
19:00Legia Warsaw II - KSP Polonia Warszawa
futbol
19:00JJK Jyväskylä - Warkaus JK
futbol
19:00IPS Edustus - Virky
futbol
19:00TP-47 - RoPo
futbol
19:00Saint Michael Lavanttal - Austria Klagenfurt 1B
futbol
19:00Bustese - Arconatese
futbol
19:00Viking FK U19 - Bryne U19
futbol
19:00FC Khimki - FC Avangard Kursk
futbol
19:15Al Taqdom - Al Jeel Club
futbol
19:15Europa Point FC - Lynx FC
futbol
19:20Al Ain Al-Atawlah - Al-Shoulla Al Kharj
futbol
19:30Utsiktens BK - Örgryte IS
futbol
19:30Eskilsminne IF - Norrby IF
futbol
19:30FC Trollhättan - Halmstads BK
futbol
19:30Karlskrona AIF - Östers IF
futbol
19:30FC Rosengard - Kalmar FF
futbol
19:30Lidingö - GIF Sundsvall
futbol
19:30Raaslatts SK - GAIS
futbol
19:30IFK Timra - IFK Norrköping
futbol
19:30Nykopings BIS - Örebro SK
futbol
19:30Husqvarna FF - Mjällby AIF
futbol
19:30Gamla Upsala SK - Vasteras SK
futbol
19:30Sollentuna FK - Degerfors IF
futbol
19:30IFK Luleå - Hammarby IF
futbol
19:30Torns IF - Jönköpings Södra IF
futbol
19:30Sandvikens IF - IK Frej Taby
futbol
19:30FC Gute - Dalkurd FF
futbol
19:30Karlstad BK - IK Sirius Fotboll
futbol
19:30Katar SC - Al-Duhail
futbol
19:30Vanløse IF - Brønshøj BK
futbol
19:30Al-Ansar Medina - Al-Qadisiyah FC
futbol
19:30BK Avarta - FA 2000
futbol
19:30FC St. Pauli U19 - SV Werder Bremen U19
futbol
19:30Viborg FF - FC Fredericia
futbol
19:30Hillerod - FC Helsingør
futbol
19:30Vejgaard Boldspilklub - Brabrand IF
futbol
19:30Næsby BK - Middelfart G&BK
futbol
19:30VSK Aarhus - Aarhus Fremad
futbol
19:30Gana U20 - Senegal U20
futbol
19:45Sydvest 05 - Ringkøbing
futbol
19:50Widzew Łódź - Górnik Łęczna
futbol
20:00GKS Tychy - Chrobry Głogów
futbol
20:00Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
futbol
20:00GKS Belchatow - OKS Odra Opole
futbol
20:00Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
futbol
20:00C.D. Atlético Tordesillas - Real Valladolid II
futbol
20:00SV Röchling Völklingen - TuS Koblenz
futbol
20:00Slagelse B&I - Holbæk B&I
futbol
20:00Holstein Kiel U19 - Niendorfer TSV U19
futbol
20:00Arminia Bielefeld U19 - SC Preußen Münster U19
futbol
20:00Bayer 04 Leverkusen U19 - Rot-Weiß Oberhausen U19
futbol
20:00Kolding IF - Vejle Boldklub
futbol
20:00Vendsyssel - Skive IK
futbol
20:00B.93 Copenhagen - Boldklubben Frem
futbol
20:00Hellerup IK - Skovshoved IF
futbol
20:00FC Rot-Weiß Erfurt - ZFC Meuselwitz
futbol
20:00KS Polkowice - Stal Rzeszów
futbol
20:00Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo
futbol
20:00GKS Katowice - Olimpia Elbląg
futbol
20:00Nykøbing FC - Næstved BK
futbol
20:00Roskilde - HB Køge
futbol
20:00Hvidovre IF - Fremad Amager
futbol
20:00Thisted FC - Jammerbugt FC
futbol
20:00Akademisk Boldklub - Dalum IF
futbol
20:00Deportivo La Guaira II - Caracas II
futbol
20:00Sala FF - Fagersta Sodra
futbol
20:15Gnistan U20 - GrIFK U20
futbol
22:00Olympiakos - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
01:15LDU Quito - Boca Juniors (S SPORT HD)
futbol
03:30Flamengo - Internacional (S SPORT HD)
futbol
21:00AEK - Trabzonspor (TRT Spor HD)
futbol
01:15River Plate - Cerro Porteno (S SPORT HD)
futbol
20:00Boluspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Aston Villa - Everton (S SPORT HD)
futbol
14:30Norwich City - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
16:30Keçiörengücü - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Sheffield Utd - Leicester (S SPORT HD)
futbol
19:15Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
21:00JDA Dijon - Bordeaux (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45M.Başakşehir - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45A.Alanyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Balıkesirspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Altınordu - Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Bournemouth - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Nimes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Ümraniyespor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
18:00Strasbourg - Rennes (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:30Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:15Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:15Ç.Rizespor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:15Menemenspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Galatasaray - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45Bursaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:45Adanaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00İstanbulspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Montpellier - Lyon (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Lille - St.Etienne (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Nice - Marsilya (beIN SPORTS HD 1)
tenis
08:00Pavel Pritula - Andrei UskovCanlı
tenis
07:45Ruan Roelofse - Rhett PurcellCanlı
tenis
06:45Pak Long Yeung - Justin BarkiCanlı
tenis
08:30Manish Sureshkumar - Phuong Van Nguyen
tenis
08:30Dusty Boyer - Niki Kaliyanda Poonacha
tenis
08:30Odeda Muhammad Arazza - Hanyi Liu
tenis
08:30Matthew Christopher Romios - Yu Hsiang Chiu
tenis
09:00Bradley Mousley - Cameron Green
tenis
09:00Worovin Kumthonkittikul - Sung Jun Park
tenis
09:00Chukang Wang - Ajeet Rai
tenis
09:00Chanchai Sookton-Eng - Chayanon Kaewsuto
tenis
09:30Shanshan Guo - Ya-Hsuan Lee
tenis
10:00Cristian Lozan - Sergey Fomin
tenis
10:00Corentin Denolly - Mateusz Terczynski
tenis
10:00Mohamed Nazim Makhlouf - Arvid Nordquist
tenis
10:00Roni Rikkonen - Alexander Weis
tenis
10:00Marco Saffratti - Sam Taylor
tenis
10:00Artsiom Bardzin - Michal Wozniak
tenis
10:00Maxim Tybar - Dzianis Zharyn
tenis
10:00Alessandro Bega - Jesse Ross
tenis
10:00Andrea Picchione - Marat Deviatiarov
tenis
10:00Marsel Ilhan - Or Ram-Harel
tenis
10:00Samuel Beren - Markus Schultz
tenis
10:00Bogdan Borza - Oleg Prihodko
tenis
10:00Matei Adrian Georgescu - Radu Mihai Papoe
tenis
10:00Avelina Sayfetdinova - Angelina Zhuravleva
tenis
10:00Noel Saidenova - Anastasia Zakharova
tenis
10:00Kristina Volgapkina - Ekaterina Kazionova
tenis
10:30Addison/Purcell - Gray/Yamasaki
tenis
10:30Court/Crnokrak - Yeung/Yu
tenis
10:30Credit Chaiyarin - Tsung-Hao Huang
tenis
10:30Issei Okamura - Yu Hsiou Hsu
tenis
10:30Kuan-Yi Lee - Sanhui Shin
tenis
10:30Constance Sibille - Marte Lambrecht
tenis
10:30Lucie Wargnier - Laure Line Glaude
tenis
10:30Karen Barritza - Emily Arbuthnott
tenis
11:00Johannes Haerteis - Nino Serdarusic
tenis
11:00Carlos Taberner - Alejandro Tabilo
tenis
11:00Pavel Kotov - Andrea Vavassori
tenis
11:00Gian Luca Tanner - Alexander Erler
tenis
11:00Sutjiadi/Chong - Lee/Liu
tenis
11:00Bhosale/Muramatsu - Lu/Ma
tenis
11:00Okuno/Hatouka - Tang/Jiang
tenis
11:00Benjamin Dhoe - Luis Humberto Lopez
tenis
11:00Martin Van Der Meerschen - Bart Van Den Berg
tenis
11:00Olivier Rojas - Paul Valsecchi
tenis
11:00Bart Stevens - Daniel Masur
<